سخن مدیر عامل

ما با مطالعه مقاله ایی در مورد مورینگا کنجکاو شدیم تا بیشتر در مورد این گیاه تحقیق کنیم و با ارتباط با بهترین مراکز تحقیقاتی دنیا و مراکز عرضه محصولات این گیاه، از نتایج تحقیقات خود حیرت زده شدیم و تصمیم گرفتیم تمام تلاش خود را در راستای تحقیقات بیشتر و توسعه دانش خود به کار بگیریم.
در نهایت پس از سه سال کار مداوم و تحقیقات بر گیاه مورینگا اولیفرا، مجاب شدیم تا شگفت انگیز ترین گیاه روی این کره خاکی را، که در برخی از موارد به درخت معجزه و زندگی هم معروف است، به خاطر خواص و فواید بی شمارش به مردم عزیز کشورمان معرفی نماییم؛ و تجربیات خود را برای عموم به اشتراک گذاریم، تا همه با هم از این نعمت خدادادی بهره مند شویم.
سبز رویان، به عنوان شرکتی پیشرو در تولید انواع محصولات مورینگا، همواره در تلاش بوده تا با ایجاد نوآوری های منحصر به فرد، در این مسیر قدم بردارد. ما در این مجموعه بدون شک در پیشبرد اهداف خود، تمام سعی و تلاشمان را به کار خواهیم بست تا همچون گذشته پرچم دار نوآوری و شکوفایی در این صنعت باشیم.
شما می توانید بعد از مطالعه بخش های مختلف سایت، نتایج خوب و سودمندی را به دست آورید؛ ما به نشاط و سلامتی شما می اندیشیم. دوستتان داریم.

با سپاس
فردوسی روشن زاده

فروش بذر مورینگا

مکان ما بر روی نقشه

آماربازدید

770704
امروزامروز248
دیروزدیروز327
این هفتهاین هفته773
این ماهاین ماه6874
کل بازدیدکل بازدید770704