قوانین و مقررات

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات سبزرویان به دقت ملاحظه فرمایید. آنچه در ادامه می آید قوانین و شرایط بین شما و سبزرویان می باشد. این قوانین استفاده شما از خدمات www.sabzroyan.ir («وبسایت») را تحت پوشش قرار می دهد.

ورود شما به وب‌سایت سبزرویان هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‌های تشویقی، و سایر خدمات ارائه شده توسط سبزرویان به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌ها و خدمات سبزرویان است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین سبزرویان از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‌های قبلی محسوب می‌شود.

قوانین عمومی :

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‌های سبزرویان منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‌ها و سرویس‌های سبزرویان تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

استفاده از وبسایت سبزرویان :

حق نشر (کپی رایت) و کلیه حقوق مالکیت محتوی وبسایت سبزرویان متعلق به سایت سبزرویان می باشد. این حقوق شامل خدماتی که توسط ما ایجاد شده و ارائه می شود، و نرم افزارهایی که ارائه خدمات مرتبط می شود.

این وبسایت ممکن است به سایت های دیگری که تحت کنترل سبزرویان نیستند ارجاع دهد. سبزرویان مسئولیتی در قبال محتویات سایت‌های دیگر نخواهد داشت.

سیاست‌های رعایت حریم شخصی :

سبزرویان به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‌کند. در خلال فرایند سفارش ، اطلاعات شخصی از شما مورد نیاز است. این اطلاعات به منظور تماس با شما در راستای ساخت مدل مورد نظر شما و برطرف کردن سوالات در مورد سفارش شما، و برای ارسال به آدرس شما استفاده خواهد شد.

دسترسی به اطلاعات شما برای سازمانی خارج از سبزرویان ممکن است اتفاق بیفتد، اما این تنها زمانی انجام می شود که در راستای انجام سفارش شما باشد. در غیر این صورت، اطلاعات شما به هیچ موسسه یا سازمانی منتقل نمی شود.

ما تمام تلاش خود در راستای حفاظت از اطلاعات شخصی شما را انجام خواهیم داد. اما حتی در چنین شرایطی کسی نمی تواند تضمین کند که این نوع اطلاعات مورد دستبرد واقع نشود.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.sabzroyan.ir است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌گیریم. وب سایت سبزرویان هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.sabzroyan.ir ندارد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‌توانند از آدرس‌های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

نمایندگی :

سبزرویان در هیچ نقطه‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس‌ها، تراکنش‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به روابط عمومی سبزرویان اطلاع دهید.

مکان ما بر روی نقشه

آماربازدید

770684
امروزامروز228
دیروزدیروز327
این هفتهاین هفته753
این ماهاین ماه6854
کل بازدیدکل بازدید770684