معرفی شرکت

شرکت سبز رویان فعالیت خود را از سال 1383، به عنوان قدیمی ترین و با سابقه ترین مراکز کاشت گونه اولیفرا و گونه های دیگر مورینگا در ایران، آغاز نمود. این مجموعه با بیش از 13 سال فعالیت، با پشتکار و اراده ی قوی، همراه با نوآوری و پیشرفت های چشمگیر در کاشت و تولید انواع محصولات مورینگا، سبز رویان را در این حوزه نسبت به رقیبان خود در سرتاسر ایران، جلو انداخته است.
شرکت سبز رویان با افتخار اعلام می کند که از پیشروترین شرکت ها در زمینه ی کاشت انواع محصولات مورینگا، و دارای جدیدترین و حرفه ای ترین تجهیزات مختص مزارع مورینگا، جهت تولید بی نظیر و با کیفیت عالی این گیاه می ‌باشد. تمام محصولات این شرکت، طی روندی کاملا طبیعی و فوق العاده، بدون هیچ گونه استفاده از مواد شیمیایی، کشت، برداشت و در نهایت عرضه می شوند.
در حال حاضر، شرکت سبز رویان تنها تولید کننده ی عمده محصولات مورینگا اولیفرا و تولید کننده اولین محصول سالم توت فرنگی در ایران می باشد.

شرکت سبز رویان در زمان ثبت شرکت خود در شهرستان دزفول، از اولین اهدافی که همواره و به صورت جدی پیگیری نمود، تحقیقات و توسعه در بخش های مختلف کشاورزی و تولیدات کشاورزی می باشد؛ این شرکت تمام سعی خود را جهت توسعه بی نظیر تولید هرچه بهتر محصولات و رضایت همکاران و مشتریان خود به کار برده است.
شرکت سبز رویان با حفظ جایگاه برتر خود در بازارهای داخلی کشور، در حال گسترش تجارت خود در بازارهای خارجی و توسعه صادرات محصولات کشاورزی می باشد.
به دنبال گسترش فعالیت خود در بازارهای داخلی و خارجی، شرکت سبز رویان برای ارائه مطالب سودمند، علمی و کاربردی، جهت بهبود دانش کاربران و مشتریان تمام تلاش خود را به عمل آورده است. ما امیدواریم که قادر به پاسخگویی به نیازهای مخاطبان داخلی و خارجی، و همچنین تحقق اهداف و تعهداتمان در بخش صنعت کشاورزی و تولید محصولات گیاهی باشیم.
همان گونه که در بخش های دیگر سایت نیز اهدافمان را برای شما علاقه مندان به این گیاه مفید شرح داده اییم، ما پزشک نیستیم وطبیعتاً نمی توانیم توصیه پزشکی یا دارویی به کسی داشته باشیم. منتها تلاش ما در جهت معرفی گیاه مورینگا اولیفرا و گونه های دیگر همچنان ادامه دارد. بر همین اساس یکی از کارهایی که به نظر کارشناسان ما می تواند مفید باشد ارتباط با مراکز تحقیقاتی و اکادمیک معتبر دنیا و بررسی منابع و مقالات این مراکز در خصوص گیاه معجزه "مورینگا" می باشد.

در حال حاضر تنها تولید کننده عمده محصولات مورینگا اولیفرا در ایران، شرکت سبز رویان می باشد.

مورینگا چیست

 

مکان ما بر روی نقشه

آماربازدید

770705
امروزامروز249
دیروزدیروز327
این هفتهاین هفته774
این ماهاین ماه6875
کل بازدیدکل بازدید770705